News

MediaCast, Deneyim Merkezi’nde ATEM ISO Workhop’ı Gerçekleştirdi

22 Haziran, 2023

Yılın ilk yarısının sonuna gelirken, MediaCast Türkiye ekibi olarak yeni etkinliklere imza attık. ATEM ISO webinarının gördüğü ilgi sonrasında, gelen talepleri değerlendirerek ATEM ISO başlıklı bir workshop düzenledik. Sınırlı sayıda kişiye kayıt açtığımız bu etkinlik, iki gün boyunca süren altı oturumla tamamlandı.
ATEM uzmanı Fatih Karaca ve Sertifikalı DaVinci Resolve Uzmanı Cenk Kaptan’ın anlatımıyla gerçekleşen ATEM ISO Workshop’una, alanında iddialı birçok ekip konuk oldu. MediaCast Deneyim Merkezi’nde gerçekleşen bu etkinlikte, ATEM ISO modelleri ayrıntılı bir şekilde incelenirken, ATEM ISO switcher’ları ile kullanılan diğer ekipmanlar da temele alındı. Kameraların incelenmesi sonrasında, program canlandırması yapılarak ISO kayıtlar alındı. Kayıtlar ISO ile direkt olarak DaVinci Resolve’a aktarıldı. Böylece Deneyim Merkezi’nde bulunan Resolve odasında iş akışının son kısmı olan post prodüksiyon deneyimlendi. Tüm katılımcılarımıza teşekkürü bir borç biliriz!
Siz de ATEM ISO modelleri hakkında bilgi sahibi olmak veya Blackmagic Design ürünlerini profesyonel deneyim alanlarında yakından incelemek istiyorsanız, aşağıdaki linke tıklayarak hemen rezervasyon oluşturabilirisiniz.