Hakkımızda

MediaCast olarak, yayın, canlı yayın ve profesyonel ses / video çözümlerinin önde gelen dağıtıcısıyız. Türkiye dahil olmak üzere 20’den fazla ülkede 5 farklı ofisimiz ile birlikte hizmet veriyoruz.

MediaCast olarak biz, yayın, post-prodüksiyon evleri, film ve müzik stüdyoları, eğitim kurumları, sistem entegratörleri, web-streaming çözüm sağlayıcıları, canlı prodüksiyon tesisleri gibi geniş bir yelpazeye teknoloji çözümleri sunuyoruz.

Doğru ürün gruplarına ve mükemmel bir ekibe sahip olmanın, başarımızın arkasındaki temel etkenler olduğunun farkındayız ve tam da bu sebeple de ürün ve sistem konularında uzman çözümler sunuyoruz.

Mühendislerimizin ve uzmanlarımızın sağladığı eğitim içerikleri, yerel teknik servisimiz ve desteğimiz sayesinde temsilcisi olduğumuz coğrafyalarda büyük yayın istasyonları, kayıt stüdyoları, prodüksiyon şirketleri ve üniversitelerin bir araya getirilmesinde bütünsel roller üstlenmekteyiz.


Vizyonumuz

Medya dünyasına ait yayın, prodüksiyon, ses ve görüntü sistemleri çözümlerini 20’den fazla ülkede, 100’den fazla iş ortağımızla temsil etmenin MediaCast ailesi olarak gururunu yaşıyoruz.

23 yılda edindiğimiz tecrübe ile birlikte 86 markanın temsilcisi olduğumuz coğrafyalardaki tek ve ana distribütörüz.

MediaCast markası olarak yayın, post-prodüksiyon evleri, film ve müzik stüdyoları, eğitim kurumları, sistem entegratörleri, web-streaming çözüm sağlayıcıları, canlı prodüksiyon tesisleri gibi geniş bir yelpazeye teknoloji çözümleri getiriyoruz.

Bugün MediaCast ürün ve sistem konularında uzman hizmetler sunmaktadır. Başarımızın temel etkenlerinden en önemlileri; doğru ürün sunumları yapabilmemiz ve çalışkan, işini benimsemiş bir ekibe sahip olmamızdır.

MediaCast olarak müşterilerimize ve tedarikçilerimize olağanüstü değer verir ve bunları şirketin endüstri lideri hizmetleriyle birleştiririz. Bölgedeki bazı büyük yayın istasyonları, kayıt stüdyoları, prodüksiyon şirketleri ve üniversitelerin bir araya getirilmesinde bütünsel roller üstleniriz.

20
20 Yıl

MediaCast olarak 20 yıldan uzun bir süredir bölgedeki profesyonel medya sektörünün muhteşem gelişiminin bir parçası olduk!

50+
Kanal Ortaklarımız

MENA bölgesindeki güvenilir Kanal Ortakları ağımızla büyüdük. Markalarımız bu sektörlerde üstün endüstri lideri kanal ortaklarımız tarafından temsil edilmektedir!

20+
Var Olduğumuz Ülkeler

Ortaklarımız ve markalarımız 20'den fazla ülkede bulunmaktadır. Giderek daha çok büyüyoruz!


Misyonumuz

Büyük hayal gücü daha büyük yaratımlara yol açar.
MediaCast, Orta Doğu bölgesinin yaratıcı medya geliştirme hedeflerini gerçekleştirmek için çalışır.

İş sorumluluğu, MediaCast'ın bir sloganıdır. Bu bağlamda, bölgedeki yaratıcı yeteneğin geliştirilmesine ve ilerlemesine adanmıştır. Büyük kreasyonlar için mükemmel araçların önemini kabul eden MediaCast, bölgedeki kullanıcılara en iyi hizmeti sunmayı seçen üreticiler ve markalar ile ortaklık kurdu. Bunu yaparken, topluma yaptığımız katkılar ile sağlıklı bir denge kurduk. Tekliflerimizi temsil eden bölgeler genelinde güçlü bir kanal ortakları ağı tarafından destekleniyoruz.