Resolve 4 Everyone

Resolve 4 Everyone

16.03.2023
30.03.2023
13.04.2023
27.04.2023
14:00

Hollywood’un bir numaralı post prodüksiyon yazılımı DaVinci Resolve, kurgu, renk düzenleme, görsel efekt ve sesi tek bir noktada birleştiren Blackmagic Design çözümüdür. Hızlı öğrenim sağlayan, kolay kullanımlı bir arayüze sahip bu yazılım uygulaması hem sektöre yeni adım atanlar için, hem de uzun süredir sektörde bulunan profesyoneller için uygundur. Tek bir uygulama ile kendi post prodüksiyon stüdyonuza sahip olmanızı sağlayan DaVinci Resolve’u öğrenerek, Hollywood merkezli profesyonellerin tüm imkanlarına sahip olursunuz!

MediaCast Türkiye ekibi olarak, DaVinci Resolve merkezli yeni bir etkinliğe adım atıyoruz. Sertifikalı DaVinci Resolve Uzmanı Cenk Kaptan’ın anlatımıyla dört uzmanlık üzerinden gerçekleşecek olan dört etkinlik Mart ve Nisan aylarında gerçekleşecek!

16 Mart - Editörler için DaVinci Resolve; Bu etkinlikte, DaVinci Resolve’un Edit kısmına odaklanılacak. Kurgu işlemleri için cut ve edit sayfalarına sahip olan DaVinci Resolve, uzun metrajlı filmler, televizyon programları, internet yayınları, reklamlar, belgeseller gibi daha büyük projeler için en verimli çalışma alanıdır! Siz de DaVinci Resolve’u edit alanında kullanma ayrıcalığına sahip olmak istiyorsanız 16 Mart günü gerçekleştireceğimiz bu etkinliğe katılım sağlamayı unutmayın!

30 Mart - Color Artist için DaVinci Resolve; Hollywood’da kullanılan en gelişmiş renk düzenleyici olma özelliğini taşıyan DaVinci Resolve, üst düzey projelerin renklendirme işleminde kullanılıyor. Uzman coloristler ve sektöre adım atma planlarına sahip herkes için gerçekleştireceğimiz DaVinci Resolve etkinliği 30 Mart günü gerçekleşecek ve color sayfasını temel alacak. Katılım formunu doldurmayı unutmayın!

13 Nisan - Audio Engineer için DaVinci Resolve; Fairlight sayfası ile, ses prodüksiyonu için tasarlanan en profesyonel araç olma özelliği taşıyan DaVinci Resolve, kurgu ve renk sistemiyle entegre olan dijital ses yazılımına sahiptir. Fairlight ses sayfası ile sektördeki en iyi ses kalitesini elde ediyoruz. DaVinci Resolve ile Stereo, 5.1, 7.1 ve hatta en yeni sarmal üç boyutlu ses formatlarının miksajını ve mastering işlemlerini aynı proje içinde yapabilirsiniz. 13 Nisan günü, ses mühendislerine yönelik olarak gerçekleştireceğimiz etkinlik, DaVinci Resolve’un Fairlight sayfasına odaklanacak. Katılımcı formunu doldurarak sizler de kendinizi ses alanında geliştirebilirsiniz. Tabii ki DaVinci Resolve ile!

27 Nisan - VFX Artist için DaVinci Resolve; DaVinci Resolve içerisinde bulunan Fusion sayfası ile görsel efekt oluşturmak artık çok kolay! Hızlı ve kolay bir şekilde efekt ve animasyon oluşturmanızı sağlayan bu sayfa düğüm tabanlı bir iş akışına sahiptir. Yüzlerce 2D ve 3D araca erişmenizi sağlayan DaVinci Resolve hakkında daha fazla bilgiye erişmek için 27 Nisan günü gerçekleştireceğimiz VFX sanatçıları için Resolve etkinliğine davetlisiniz!

Aynı anda hep birlikte çalışan kurgu uzmanları, renk uzmanları, görsel efekt sanatçıları ve ses mühendislerine hizmet eden bu yazılım çözümünü yakından tanımamıza olanak sağlayacak etkinliğe katılım sağlamak isteyen herkes için kayıtlar açıldı!