MediaCast Çözümler

MediaCast, 20 yılı aşkın tecrübesi ile kayıt stüdyosu, prodüksiyon evleri, TV kanalları, yayınevleri, prodüksiyon-post evleri ve bağımsız sanatçılar gibi birçok farklı alandaki yaratıcı medya çözümlerinde uzmanlığımızı sunuyoruz.
Çözüm uzmanlarımız, ekip olarak birlikte çalışan ürün uzmanları, mühendisler ve sanatçılardan oluşmaktadır. Böylece çeşitli bakış açılarını, zorlukları ve bunların üstesinden gelmek için en etkili çözümleri değerlendirip sizlere eşsiz avantajlar veriyoruz.

Bu bize ve bizimle çalışan iş ortaklarımız ile son kullanıcılarımıza, çeşitli bakış açılarını, zorlukları ve bunları ele almak için en etkili çözümleri değerlendirebilmemizin eşsiz bir avantajını vermektedir.

Audio
Ses Çözümleri

Ses endüstrisi analogdan dijitale geçerken, dijital çözümlere duyulan ihtiyaç kaçınılmaz olmuştur. MediaCast olarak, ses endüstrisinde profesyonellere yönelik sektör koşullarının çok ilerisinde özel çözümler sunuyoruz.

Video
Video Çözümleri

Biz MediaCast olarak, video endüstrisindeki profesyonellere sektördeki rakiplerimizden farklı çözümler sunuyoruz. Alanında uzman mühendislerimiz ve ürün uzmanlarımızdan oluşan güçlü ekibimiz ihtiyaçlarınızı araştırır, sizin için en gerekli olan çözümü tasarlar ve entegre eder.

Graphics
Grafik Çözümleri

Teknoloji, medyanın izleyicileri ile iletişim kurma biçimini değiştirdi. Biz, çeşitli medya ve cihazlar arasında etkileşimli, zengin ve ilgi çekici deneyimler oluşturmak ve sunmak için grafik çözümleri buluyoruz.

Education
Eğitim Çözümleri

Eğitim, insani gelişmelerin en temel yapı taşları olarak kabul edildiğinden biz de bizden talep eden kurum, kuruluşlara ve bireysel kuruluşlara eğitim paketleri sunarak endüstrinin gelişmesinde ufak da olsa rol oynuyoruz.