Loupedeck Live
Loupedeck

Loupedeck Live

DAHA HIZLI, DAHA YARATICI VE DAHA CANLI OLUN!
Ürün Özellikleri
 • CANLI YAYIN YAZILIMLARINA VE VİDEO DÜZENLEME PROGRAMLARINA MÜKEMMEL UYUMLULUK
  En sevdiğiniz canlı yayın yazılımlarını ve video düzenleme programlarını sorunsuz kontrolün keyfini çıkarın. Loupedeck Live bağlama duyarlıdır, yani Streamlabs, Lightroom Classic, Premiere Pro veya bir profil oluşturduğunuz herhangi bir yazılımı açtığınızda - tüm araçlarınız tek bir şık kullanıcı arayüzünden kullanılabilir.
 • GELİŞTİRİLMİŞ DOKUNMA KONTROLÜ İLE HASSAS DEĞİŞİKLİKLER
  Loupedeck Live’ın düğmeleriyle ve jog’larıyla çalışmalarınızı daha iyi kontrol elde edin. Sesi düzenleyin, anında ayarlayın ve ses oluşturun.
 • CANLI YAYININIZI KONTROL EDİN
  Loupedeck Live, Twitch, Streamlabs ve OBS Studio ile olan uyumuyla canlı yayın için güçlü bir deneyim sunmak üzere tasarlanmıştır. Konsolun kullanarak tüm içeriklerinizi düzenleyin, özelleştirin ve saniyeler içinde canlı hale getirin. Sahneleri ve kaynakları kolayca değiştirin, oynadığınız oyunu ve tekrarları kaydedin. İzleyicilerinizle sohbet etmeniz için size zaman tanımasının yanı sıra birinci sınıf içerikler oluşturmanızı da sağlar.
 • LOUPEDECK TOPLULUĞUNA KATILIN DAHA HIZLI PAYLAŞIN VE OLUŞTURUN
  İhtiyacınız olan her şeyi hızlı bir şekilde başlatın - yazılım, işlev, web sitesi, Spotify, tek bir düğmeye basarak her şey yapabilirsiniz. Loupedeck’in Özel Çalışma Alanları, ihtiyacınız olan araçlara zaman kazandıran ve sorunsuz erişim sağlar. Böylece sevdiğiniz şeylere odaklanabilirsiniz. Ardından topluluğa dokunun ve oluşturdukları yeni özel profilleri bulun veya kendi profillerinizi dünyayla paylaşın.
 • HER YERDE VE HER ZAMAN ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR DENEYİM
  Yayın ve içerik oluşturma için hazır profillerimizle hızlı bir şekilde çalışmanıza başlayın veya araçlarınızı kişisel iş akışınıza göre tasarlanan özel çalışma alanlarında kolayca düzenleyin. Renk uyumlu, tamamen özelleştirilebilir düğmeler, jog’lar ve dokunmatik ekranlar ile yeni içerik oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 • Ürün Tanımı

İster fotoğraf veya video içeriği oluşturuyor, ister canlı yayınlarınızı kontrol ediyor, oyun oynuyor veya web'de geziniyor olun - Loupedeck Live, ihtiyacınız olan araçları ve işlevleri parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Loupedeck Live, dijital içerik üreticilerinin kullandıkları yazılımları ve canlı yayın uygulamalarını hızlı bir şekilde kontrol etmelerine olanak sağlar.

Loupedeck Live'ı OBS, Twitch, Streamlabs, Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Adobe After Effects, Final Cut Pro X gibi yazılımlar ile kullanabilirsiniz.

YAZILIMINIZLA KESİNTİSİZ UYUMLULUK
Loupedeck Live’a dahil olanlar:

 • Tüm yaratıcı eklentiler
 • Tüm canlı yayın eklentileri
 • Sınırsız Özel Profiller


CANLI YAYIN

STREAMLABS VE OBS STÜDYOSU (YALNIZCA WINDOWS İÇİN)
Loupedeck Live ile daha hızlı, daha sorunsuz ve daha özelleştirilmiş bir Streamlabs / OBS deneyimi yaşayın.
Loupedeck Live’ın Streamlabs ve OBS Studio için önceden hazırlanmış profilleriyle canlı video akışlarını kontrol edin. İçeriğinizin prodüksiyon kalitesini artırın, canlı yayınınızın her detayı ile kontrol edin ve izleyicilerinizle etkileşim kurmanın tadını çıkarın!

TWITCH
Twitch ve Loupedeck Live ile arkadaşlarınız ve hayranlarınızla bağlantıda kalın.

Loupedeck Live, izleyicilerinizle bağlantıda kalırken heyecan verici yeni canlı yayın içeriği oluşturmayı kolaylaştırır. Sohbet modlarını yönetirken, bir reklam yayınlarken veya önceden tanımlanmış sohbet mesajları gönderirken tek bir düğmeye basarak izleyici sayınıza dikkat edin.

YARATICILIK

ADOBE LIGHTROOM CLASSIC
Adobe Lightroom Classic ile iş akışınızı kolaylaştırın.
Loupedeck Live’ın Adobe Lightroom Classic ile yerel entegrasyonu, fotoğrafları anında düzenlemek için mükemmel bir çözümdür. En sevdiğiniz araçlara ve işlevlere anında erişin ve hatta tek bir düğmeye basarak iş akışınızın çeşitli adımlarını otomatikleştirin. Düzenleme sürecinin her aşamasına göre ayrılmış varsayılan çalışma alanlarıyla hemen düzenlemeye başlayın - içe aktarma, derecelendirme, renkleri ayarlama ve dışa aktarma gibi hem basit hem de daha karmaşık görevleri hızlı ve zahmetsiz hale getirin.

ADOBE PHOTOSHOP CC
Loupedeck Live ile Photoshop iş akışınızın kontrolünü baştan sona ele alın.
Loupedeck Live, ihtiyacınız olan her şeyi parmaklarınızın ucuna getirerek düzenlemeyi ve rötuşlamayı hızlı hale getirir. Fare ve klavyenizle birlikte çalışmak üzere tasarlanan Loupedeck Live, favori araçlarınıza, işlevlerinize ve profillerinize anında erişim sağlayarak menüler arasında geçiş yapma ihtiyacını ortadan kaldırır. Proje türüne göre düzenlenmiş varsayılan çalışma alanlarıyla donatılmış, katmanlarda gezinme, renk kontrol panellerini yönetme, fırça aracı ayarlarında ayarlamalar yapma ve daha fazlası, basit bir çevirme veya tıklama ve bir düğmeye basarak gerçekleştirilebilir.

FINAL CUT PRO X
Final Cut Pro X ile düzenli ve üretken kalın
Loupedeck Live’ın Final Cut Pro X ile yerel entegrasyonu, videolarınızı hızlı bir şekilde düzenlemenizi sağlar. Loupedeck Live, tek bir şık özel konsol ile kliplerinizi organize etmek, zaman çizelgenizde gezinmek, klipleri kesmek ve kırpmak ve renkler üzerinde hassas düzenlemeler yapmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara hızlı erişim sağlar. Her düğme, arama jog’u, LED dokunmatik ekran, kişisel düzenleme stilinize göre özelleştirilebilir.

ADOBE ILLUSTRATOR
Loupedeck Live'ın yerel entegrasyonuyla Adobe Illustrator'da tasarım iş akışınızı kolaylaştırın.
Loupedeck Live’ın hızla erişilebilen, özel çalışma alanları ile kullandığınız araçlar üzerinde sezgisel kontrol sahibi olun. Loupedeck Live, kullandığınız araçlara anında erişim sağlar ve iş akışınızın çeşitli aşamalarını zamandan veya sanatsal bütünlükten ödün vermeden düzenlemenizi sağlar. Illustrator'da hızla gezinin ve satır yüksekliğinden çizgi genişliğine ve yazı tiplerine kadar her şeyi kontrol edin. Loupedeck Live tamamen özelleştirilebilir ve sorunsuz bir düzenleme deneyimi sağlar, yani yazılım veya kalem aracı arasında kolayca geçiş yaparken her düğmeyi veya jog’u ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz.

ADOBE AUDITION
Loupedeck Live’ın Adobe Audition ile yerel entegrasyonu, tüm temel araçlara hızlı erişim ile ses düzenlemeyi ve oluşturmayı daha hızlı bir hale getirir. Adobe Audition, çeşitli iş akışlarına ayrılmış özel çalışma alanlarıyla birlikte gelir ve bir jog’un çevrilmesiyle tüm parametreler üzerinde tam kontrol sağlar. Böylece en sevdiğiniz düzenleme araçları arasında sorunsuz bir şekilde çalışabilirsiniz.

ADOBE AFTER EFFECTS CC
Loupedeck Live’ın Adobe After Effects CC ile yerel entegrasyonu, düzenleme ve renk derecelendirme görsellerini ve hareket efektlerini verimli ve anlaşılır hale getirir. Loupedeck Live, çeşitli iş akışlarına ayrılmış özel çalışma alanlarıyla donatılmış olarak gelir ve bir dizi Adobe After Effects düzenleme aracına hızlı erişim sağlar. Loupedeck Live, bir jog’un çevrilmesiyle tüm parametreler üzerinde tam kontrol sağlar. veya en sevdiğiniz düzenleme araçları arasında sorunsuz bir şekilde çalışabilirsiniz.

GENEL

SPOTIFY
İçerik oluşturucular ve yayıncılar için müzik hayati bir ilham kaynağıdır ve izleyicilerinizin ilgisini çeker. Loupedeck Live, Spotify'a anında erişim sağlar ve bir düğmeye basılarak başlatılabilir. Daha keyifli bir yaratıcı deneyim için mükemmel parçayı veya çalma listesini seçin, sesi sorunsuz bir şekilde ayarlayın.

ÖZEL PROFİLLER
Yerel olarak desteklediğimiz uygulamalar dahil, Loupedeck Live'ı kullanmak istediğiniz herhangi bir yazılım için Özel Profiller oluşturulabilir, indirilebilir ve paylaşılabilirsiniz. Özel Profiller klavye kısayollarına ve makrolara dayanırken, bir eklenti API tabanlı eylemleri de kullanmanıza izin verir.

İŞLETİM SİSTEMİ KONTROLÜ
Loupedeck Live, klavyenizin, farenizin, tabletinizin ve kaleminizin doğal bir uzantısıdır. Tek elle erişmenize ve çalışmanıza izin vermek için tasarlandı - tüm araçlarınıza ve çalışma alanlarınıza kolayca erişebilirsiniz. Loupedeck Live neredeyse tüm yaratıcı ortamlara tamamen uyarlanabilir ve hatta işletim sisteminizi yönetmenize ve kontrol etmenizi sağlar, bu da daha üretken olmanıza yardımcı olur!


Fiyat: Talep Üzerine

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İŞLETİM SİSTEMİ
 • Win 10, Mac 10.13 veya üstü

DESTEKLENEN YAZILIMLAR
 • Streamlabs OBS
 • OBS Stüdyosu
 • Spotify
 • Seğirme
 • Adobe Lightroom Classic
 • Adobe Photoshop CC
 • Adobe Premiere Pro CC
 • Adobe After Effects CC
 • Adobe Audition CC
 • Final Cut Pro X
 • Adobe Illustrator CC

Ekran
 • Kapasitif dokunmatik panelli 4,3 inç 480 × 272 piksel LCD

Düğmeler
 • RGB aydınlatmalı 8 yuvarlak şekilli buton

Rotasyon kodlayıcıları
 • Kilitli ve basmalı düğmeli 6 sonsuz rotasyon kodlayıcı

Boyutlar
 • 150x110x30mm

Ağırlık
 • 230g