DaVinci Resolve ile Editing & Color Grading

DaVinci Resolve, Hollywood’un en gelişmiş renk düzelticisidir. Bu güçlü sistemle projenizi, düzenleyebilir, renklendirebilir, çıktısını alabilir ve teslim edebilirsiniz. DaVinci Resolve, aynı anda birden fazla projeyi işleme yeteneğine sahiptir; kullanımı kolay ve aynı dosya üzerinde ekip arkadaşlarınızla ortak çalışma imkanı sağlar. Beş günlük kursta, yazılım ile rahat çalışabilecek; tarzınızı ve yaratıcılığınızı katarak nefes kesen projeler üreteceksiniz.


Blackmagic ATEM ile Canlı Prodüksiyon

Blackmagic ATEM, video prodüksiyonlarını yayıncılar, canlı prodüksiyon ve video profesyonelleri için daha kolay ve ekonomik hale getirdi. Hepsi bir arada, entegre canlı prodüksiyon sistemini sizlere sağladığımız “ Blackmagic ATEM ile Canlı Prodüksiyon Eğitimi” ile öğrenmeniz mümkündür.


NewTek TriCaster ile Canlı Prodüksiyon

Çoklu kamera canlı prodüksiyonları, günümüzün yayın ve canlı ortamlarında önemli yer tutmaktadır. Video içeriği oluşturulmasındaki artışla birlikte profesyonel çalışmaya olan ihtiyaç da artmıştır. NewTek'in TriCaster serisi ürünleri, video prodüksiyonlarını yayıncılar, canlı prodüksiyon şirketleri ve video profesyonelleri için daha kolay ve ekonomik hale getirdi. “NewTek TriCaster ile Canlı Prodüksiyon Eğitimi” hepsi bir arada, entegre canlı prodüksiyon sistemini kolaylıkla öğrenmenizi sağlar.