News

MediaCast, Kiloview Channel Training Etkinliği Kapsamında İş Ortaklarıyla Biraraya Geldi

02 Ocak, 2023

MediaCast Türkiye ekibi geçtiğimiz haftalarda Kiloview Channel Training etkinliğini gerçekleştirerek yetkili bayileriyle buluştu. Taksim Elite World Otel’de gerçekleşen bu etkinliğin katılımcıları Kiloview ürünlerini deneyimleme şansı yakaladılar.

NDI alanında çalışmalara da imza atan ve kısa sürede adını büyük bir coğrafyaya duyuran Kiloview, 2011 yılında kurulmuştu. Kuruluşundan bu yana sektöre, özellikle encoder – decoder ekipmanlarında yenilikler kazadıran Kiloview, bugünlerde yeni P Serisi bounding cihazları ile adından sıkça söz ettiriyor. P1 ve P2 olarak iki ayrı modele ev sahipliği yapan bu seri 4G yayın aktarımı yapmamıza imkan sağlıyor. P1 modeli SDI bağlantılı iken P2 modeli HDMI bağlanlantısı ile sahadan canlı yayınlara kolaylık kazandırıyor.

Dahili bataryalı olan bu transmisyon serisi, doğru cihazı doğru yerde konumlamamızı sağlayarak Broadcast kalitesinde yayını bizlere hediye ediyor. MediaCast bünyesinde gerçekleşen Kiloview Channel Training etkinliği boyunca, kameralara bağlı bounding cihazları katılımcıların deneyimine sunuldu.
Etkinlik alanında bulunan diğer Kiloview markalı ekpmanlar arasında ise; Kiloview DC230 decoder, Kiloview U40 HDMI – NDI geçişli 4K encoder, Kiloview N3 full NDI converter, Kiloview N60 converter ve Cradle Serisi ürünü RU01 kodek bulunuyordu.

Ekipmanları deneyimleme şansına sahip olan tüm kanal ağı ortaklarımız Kiloview markasını ve ürünlerini yakından tanıdılar. Akıllarında yer alan tüm sorulara cevap almalarını da sağlayan bu etkinlik için tam kapsamlı bir eğitim diyebiliriz! Katılım sağlayan tüm kanal ağı ortaklarımıza ve Kiloview ailesine sonsuz teşekkürler.