MediaCast IP teknolojisindeki uzman kadrosu ile birlikte, Kiloview tarafından Türkiye Distribütörü olarak atandı!

10 Mayıs, 2022Başarılı NDI encoder ve decoder ürünleri ile ön plana çıkan Kiloview, Türkiye'de ürünlerinin dağıtımı için İstanbul'un profesyonel ses/görüntü çözümleri distribütörü MediaCast'i atadı.

Dağıtım portföyünde bir çok IP tabanlı medya teknolojisinin liderlerini içeren MediaCast, IP tabanlı iş akışı çözümlerinizi güçlendirmek için anlaşmalı olduğu markalara Kiloview'i de ekledi. MediaCast, NDI serisi ile birlikte Kiloview'in bütün ürün portfolyosunu dağıtıma sunacak ve böylece IP iş akışınızda NDI veya streaming çözümleri için iş akışınızı güçlendirecek özelleştirilebilir geniş bir ürün ağına erişiminiz olacaktır.

Kiloview’i Tanıyalım
2011 yılında kurulan Kiloview, SDI/HDMI'den (HD veya 4K UHD) IP'ye video encoding, decoding, converting, IP tabanlı video değiştirme ve H.264/H.265/NDI aracılığıyla Ethernet, wifi veya 4G-LTE bağlama/5G-LTE vb stream dahil olmak üzere çeşitli ürünlerle IP Tabanlı video iletiminde profesyonel bir çözüm sağlayıcıdır.


Kiloview, PTZ kontrolü, OSD, crop, recording, stream gibi işlevlerle birlikte, bağımsız birimler veya rack monte birimler olarak, temel bant interface’leri veya farklı protokollere sahip IP akışları gibi farklı giriş ve çıkışları işleyebilen donanım ve yazılım çözümleri sunar. Hizmetleri, Kiloview'i dünyadaki en çok yönlü AV-over-IP çözüm sağlayıcılarından biri yapıyor.

En Son Haberler

12 Kasım 2018

MediaCast ve Tip Effect İşbirliğiyle Yayıncılık 101 Eğitimi Gerçekleştirildi!

MediaCast ve Tip Effect işbirliğiyle gerçekleştirilen “Yayıncılık 101” eğitiminde, Broadcast Uzmanı Cenk İskin ve BMD Kamera ve Davinci Resolve Uzmanı Alper Camadan sunumlarını gerçekleştirdiler...

Devamını Oku

12 Eylül 2018

Focusrite Pro MediaCast Distribütörlüğü ile Artık Türkiye’de!

İngiltere menşeili profesyonel audio ürünleri üreticisi Focusrite, MediaCast’ı Pro Audio segmenti için bölge distribütörü olarak seçtiğini duyurdu...

Devamını Oku

7 Eylül 2018

A.S. Hakan Gök URSA Mini Pro’yu Tercih Ediyor!

Geçtiğimiz günlerde A.S. Hakan Gök ile neden URSA Mini Pro’yu tercih ettiği üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik...

Devamını Oku

28 Mayıs 2018

MediaCast, Kazak Film ve Kazakistan Astana Media Center’da!

MediaCast geçtiğimiz günlerde Kazakistan’da Kazak Film’de, bir Workshop düzenledi...

Devamını Oku